امروز

شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲

بسمه تعالی

دانشگاه ارومیه

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی

قابل توجه داوطلبین دکتری 1400

نکات بسیار مهم در ارتباط با نحوه مصاحبه مجازی دکتری 1400

زمان دقیق  مصاحبه مجازی برای هر داوطلب بر اساس برنامه زمانبندی اعلام شده،  همراه با لینک ورود به مصاحبه در سامانه ثبت نام و مصاحبه دکتری دانشگاه ارومیه (http://regint.urmia.ac.ir/pusers.php?p=5) درج می شود بنابراین ضرورت دارد داوطلبین گرامی همواره سامانه مذکور را چک نمایند.

لینک برنامه زمانبندی

http://amuzeshi.urmia.ac.ir/sites/amuzeshi.urmia.ac.ir/files/ETELAEIE-1400.pdf

تذکر: عدم شرکت در مصاحبه تخصصی در تاریخ مندرج در برنامه زمانی فوق‌الذکر به منزله انصراف داوطلب از درخواست پذیرش در دانشگاه ارومیه می‌باشد

تمهیدات لازم جهت شرکت در مصاحبه مجازی

1-کامپیوتر خانگی یا همراه، مجهز به میکروفن، بلندگو و دوربین یا تلفن همراه هوشمند، که -استفاده از کامپیوتر توصیه می‌گردد.

 2- اتصال اینترنت پرسرعت

3-داوطلبین عزیز نرم افزارهای مورد نیاز را  را از وبسایت دانشگاه ارومیه به آدرس   http://amuzeshi.urmia.ac.ir/node/1458 نصب نمایند.

توصیه میشود داوطلبین عزیز فایل آموزشی راهنمای ورود به جلسات در وبسایت دانشگاه ارومیه  (بخش سامانه یادگیری الکترونیکی)را مشاهده نمایند.

لینک فایل راهنمای ورود به جلسات

http://amuzeshi.urmia.ac.ir/sites/amuzeshi.urmia.ac.ir/files/%D9%81%D8%A...

4-برای ایجاد تمرکز، داوطلبین عزیز مکان آرامی برای پاسخگویی در نظر گرفته و از دسترسی به اینترنت اطمینان حاصل نمایند. همچنین با توجه به احتمال قطعی برق یا اینترنت، در صورت امکان راهکار پشتیبان برای اتصال به اینترنت را فراهم نمایند. به عنوان مثال یک بسته اینترنت دو ساعته از یک اپراتور دیگر منطبق بر زمان مصاحبه تهیه شود. در عین حال وسایل نوشتاری و چندین کاغذ سفید به همراه داشته باشند.

5-با توجه به دستورالعمل ارسالی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مبنی بر الزام مصاحبه الکترونیکی به صورت صوتی- تصویری و الزام ارایه تصویر از سوی داوطلب، دوربینها در نرم افزار Adobe Connect فعال است و لذا رعایت مقررات و موازین مربوط به پوشش اسلامی توسط داوطلبین عزیز در جلسه مصاحبه الزامی است.

6-داوطلبین عزیز دقت نمایند ممکن است به دلیل طولانی شدن مصاحبه نفر قبلی، دقیقا در زمان تعیین شده اجازه ورود صادر نشود. در این حالت بایستی منتظر باشید تا اجازه ورود صادر گردد

تذکر: در صورت وجود هر گونه مشکل، داوطلبین عزیز می‌توانند با شماره تلفن گروه مربوطه که در لینک زیر اعلام شده تماس بگیرند.

http://amuzeshi.urmia.ac.ir/sites/amuzeshi.urmia.ac.ir/files/ETELAEIE-1400.pdf